Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :-)

PODLOŽKA NA SPANÍ / DVOUPOSTEL

Kód: 4848
5 975 Kč
Skladem

Jedná se o vodivou koženkovou podložku, která se umísťuje pod běžné látkové prostěradlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka pro uzemnění celého těla během spánku.

Sada obsahuje vše, co potřebujete pro použití:

  • uzemňující podložka na spaní
  • 4,6 m rovný kabel 
  • evropská uzemňující zásuvka

Podložka má na okraji konektor, na který se připojí uzemňující kabel.

Velikost podložky pro dvoupostel:

  • 138 cm x 183 cm  který by měl vyhovovat většině dvoulůžkových matrací (u širší dvoupostele nevadí, že nedosahuje až k okraji, pár nepokrytých centimetrů na kraji nemá zásadní význam pro uzemnění většiny plochy těla)

Nová podložka na spaní se snadnou údržbou/péčí

S našimi novými podložkami na spaní můžete nyní spát uzemnění o mnoho snadněji.
 
Uzemněný spánek díky novému koženkovému uzemnění je nyní mnohem snazší. Účinek uzemnění těla byl pomocí výzkumu prokázán ve snížení zánětu, bolesti, stresu a generování většího pocitu pohody. Současně si můžete užít hlubší a osvěžující spánek.
Naše nové zemnící spací podložky jsou dodávány ve dvou velikostech, na jednolůžko a na dvoulůžko, obě podložky jsou navrženy tak, aby byly použitelné pro většinu postelí. Podložka na spaní je vyrobena z měkké, 100% ekologické vodivé uhlíkové koženky, která je příjemná pro pokožku, je prodyšná a téměř nepozorovatelná pod Vaším běžným prostěradlem.
 
 
Na spacích podložkách je úžasné, že nevyžadují žádné praní, jen je pravidelně otřete teplou vodou nebo jemným mýdlem a můžete stéle používat látková povlečení – prostěradla, na která jste zvyklí. Teď už můžete spát uzemnění bez námahy.
 
Vodivá strana podložky je hladká, je z koženkovitého materiálu a měla by být umístěna směrem nahoru přímo pod Vašim běžným prostěradlem. Použijte popruhy podložky tak, abyste zajistili stabilitu podložky na matraci a připojte k zemnícímu kolíku ve Vašem  domu pomocí uzemňovacího kabelu. 
 
Velikost uzemňující podložky na spaní pro dvoupostel má rozměry 54 "x 72" nebo 138 cm x 183 cm a je určena pro dvě osoby pro pokrytí celého těla.
 
Podložka na spaní na jednopostel má rozměr 27 x 72 palců nebo 68,58 cm x 182,88 cm a je určena pro jednu osobu pro pokrytí celého těla, pokud ji umístíte vertikálně na matraci, nebo pro použití v dolní části dvoupostele, horizontálně pro dvě osoby.
 
ZDE JSOU NĚKTERÉ VÝHODY NAŠÍ NOVÉ PODLOŽKY NA SPANÍ:    
- může být použita pod Vaše oblíbené prostěradlo
- nemusíte ji prát
- je měkká a prodyšná
- je ve dvou velikostech – na jednu postel nebo dvoupostel
- podložku na jednu postel můžete položit vodorovně do dolní části postele a může tak sloužit pro dvě osoby
- čištění: podložku jednoduše pravidelně otřete teplou vodou a mýdlem
- dlouhotrvající, podložka je méně opotřebená praním, od olejů a potu těla, a měla by vydržet roky    
- může být použita s elektrickou přikrývkou    
- funguje bez námahy a se snadnou péčí
 
 
JAK podložka funguje BEZ přímého kontaktu s kůží?
Lidé, kteří dříve používali naše uzemňovací prostěradla, kde jste potřebovali spát v přímém kontaktu kůže a prostěradla, se ptají: "Jak to funguje, když podložka není v kontakt s kůží?"
Když se uložíte do postele, pokožka Vašeho těla se podle individuální konstituce a okolností mírně zvlhčí/napotí. Tato vlhkost působí jako přirozený vodič a umožní tak elektronům, aby k Vám proudily z uzemňující podložky přes látku prostěradla. Čím silnější je Vaše pyžamo, tím déle to může trvat.
Vodivost můžete otestovat pomocí Testeru vodivosti (jeden z našich produktů) nebo multimetrem. Když se rozsvítí zelené světlo, víte, že elektrony protékají. Rychlost toku elektronů může být rovněž zpomalena, pokud jste dehydratovaní nebo máte na pokožce oleje a krém. Pokud se potíte hodně, proud elektronů by měl být mnohem rychlejší, protože uzemnění miluje vlhkost.
 
 
Prokázané zdravotní účinky:
- lepší kvalita spánku
- lepší krevní oběh a průtok krve
- úleva od bolesti a zánětu
- snížený stres
- zvyšuje energii
- ulevuje od svalového napětí
- zvyšuje imunitní systém

Pokud budete chtít prostěradlo uzemnit pomocí uzemňujícího kolíku, musíte jej objednat samostatně.